درحال بار گذاری
img-bg

بهترین هاستینگ رایگان برای تمام فارسی زباناندرباره تیم ایران هاست وب صفحه اصلی - درباره ما

چرا ایران هاست وب ؟

ایران هاست وب, ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان و شعار ما بهترین هاست نامحدود رایگان برای تمام فارسی زبانان است. ما ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان و یکی از نمایندگان هاست رایگان در دنیا هستیم و این امکان را به شما می دهیم به تعداد نامحدود حساب میزبانی هاست با فضا و ترافیک نامحدود برای سایت خود بدون هیچ هزینه اضافی ایجاد کنید. ما میزبان سایت های PHP و MYSQL با استفاده از تکنلوژی هاست لینوکس می باشیم که می توانید به عنوان یک زیر دامنه منحصر به فرد رایگان اینجا ثبت نام کنید. می توانید به صورت رایگان از تمامی خدمات هاست رایگان ما به صورت نامحدود لذت ببرید, ما با پشتیبانی حرفه ای در داشتن یک وبسایت رایگان به شما کمک می کنیم.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ رایگان

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. فرقی ندارد دامنه دارید یا خیر, زیرا شما می توانید به عنوان یک زیر دامنه منحصر به فرد رایگان اینجا ثبت نام کنید.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

اهداف خدمات ایران هاست وب مهمترین و اساسی ترین هدف در سرویس های رایگان بخصوص میزبانی وب رایگان, در دسترس قرار دادن و ارائه فضا و پهنای باند در نظر گرفته شده برای آن دسته از وبمسترها و کاربرانی است که در دنیای وب بخواهند بدون تحمیل هزینه های اضافی پروژه ها و مقالات شخصی خود را به اشتراک بگذارند و یا کمک به آن دسته از کاربرانی است که نمی توانند از مخارج سرور و سایر هزینه های اضافی بر آیند, خوشبختانه سرویس ما به عنوان هاست و دامنه رایگان به فکر این دسته از کاربران افتاده و بدون هیچ چشم داشتی و با ارائه هاست رایگان این فضا را برای شما فراهم نموده است. امیدواریم روز به روز شاهد ارتقا و سطح کیفی این خدمت رایگان برای شما باشیم.
امنیت و سرعت بالا

ضمانت ۱۰۰٪ برقراری در ارتباط با سایت شما, آپتایم و لود بالا, امنیت بسیار بالا همراه با سرعت فوق العاده در بارگزاری وبسایت ها

کنترل پنل حرفه ای

دارای کنترل پنل حرفه ای و امکاناتی از قبیل مدیرفایل, حفاظت دایرکتوری, مدیریت دیتابیس, ایجاد ایمیل اکانت و ...

بدون هزینه

می توانید سرمایه خود را حفظ کنید و بدون هزینه وب سایت خود را بسازید ومطالب خود را با دنیا به اشتراک بگذارید.

آنچه کاربران ما
درباره ایران هاست وب میگویند