قوانین سایت

راهنمای استفاده از سرویس هاست رایگان و خدمات ما

مقدمه سرویس رایگان

تمامي کاربران و استفاده کنندگان از خدمات ایران هاست وب اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ایران هاست وب، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين سایت به سايرين با اختلال مواجه شود. ایران هاست وب حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد.

رعایت کپی رایت

سرویس هایی که توسط ایران هاست وب ارائه می شوند فقط جهت راه اندازی سایت با محتوا و به طور کامل شامل قوانین کپی رایت می باشند. بنابراین رعایت کلیه قوانین کپی رایت و حق انتشار در ایران هاست وب چه برای موارد داخل و چه موارد خارج از کشور الزامی می باشد.

ارسال هرزنامه (Spam)

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به کاربران ایران هاست وب اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين سایت قرار دارند، ممنوع است. سايت متخلفين از اين بند بلافاصله مسدود خواهد شد. ایران هاست وب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاح‌ديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد.

برنامه هاي اجرايي

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. ایران هاست وب برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.

استفاده غير قانوني

سرورها و خدمات ميزباني وب ایران هاست وب فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي

استفاده از سرويسها يا تجهيزات ایران هاست وب براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات هكري ممنوع است.

مسئوليت کاربران

کاربران ایران هاست وب مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير کاربران ایران هاست وب را محترم بشمارند. ایران هاست وب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به کاربرانی كه از خدمات ایران هاست وب به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر کاربرانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد.

اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود

تخلف يک کاربر از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. ایران هاست وب تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كه ایران هاست وب از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، ایران هاست وب به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي کاربر را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، ایران هاست وب بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس ميزباني وب يك کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، ایران هاست وب بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.

اعمال تغييرات در سرويسها

ایران هاست وب اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. ایران هاست وب مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات

کاربران ایران هاست وب منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و ایران هاست وب مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد.

حق مالکيت معنوي ایران هاست وب

کاربران نمي توانند بدون موافقت كتبي ایران هاست وب، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت ایران هاست وب قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين سایت ثبت شده است، بدون مجوز كتبي ایران هاست وب استفاده كنند.

موارد فورس ماژور

ایران هاست وب هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه ایران هاست وب تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمي باشد و شما به هنگام ثبت نام در ایران هاست وب و یا سفارش سرویس اين تعهد را ميدهيد كه ادعايی در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي ایران هاست وب تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

رفع مسئولیت

سایت ایران هاست وب یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که در سایت ایران هاست وب ارائه می شوند توسط ByetHost انگلستان انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط ByetHost تامین می شود و ایران هاست وب تنها دسترسی محدود به این سرویس ها دارد و تنها واسطه ای میان شما و ByetHost است. ایران هاست وب یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران ایران هاست وب موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود. ایران هاست وب در قبال محتوای سایت های ایجاد شده توسط کاربران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط تعلیق سرویس

دلائل مختلفی برای مسدود شدن و حذف اکانت کاربران وجود دارد. عمده ترین دلایل عبارتند از :

 • عدم دریافت بازدید به مدت طولانی
 • ارسال ایمیل گروهی و اسپم های تبلیغاتی
 • عدم تنظیم دی ان اس و یا از کارافتادگی دامنه پس از ایجاد هاست به مدت طولانی
 • سیستم های ارسال هرزنامه
 • استفاده از اسکریپت های نال شده یا کرک شده مانند ویبولتن
 • راه اندازی سایت هایی که از لحاظ محتوا با قوانین کشور ایران مغایرت دارند مانند سایت های موزیک و فیلم
 • ایجاد سایت های فیشینگ
 • ایجاد سایت های ارسال اس ام اس رایگان
 • ایجاد سایت های پروکسی و نرم افزارهای گذر از تحریم
 • استفاده از اسکریپت های چت و بازی آنلاین و هرنوع اسکریپت اشغال کننده منابع سرور
 • استفاده از راپید لیچر و اسکریپت های اشغال کننده فضای هاست
 • نصب هر گونه اسکریپت که باعث بالا رفتن لود سرور شود
 • استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند
 • استفاده از نام دامنه / زیر دامنه هایی که عبارت هایی نظیر yahoo, paypal, bank, gmail و ... در آن ها وجود داشته باشد
 • ارسال شکایت از محتوای دامنه توسط افراد زیاد
 • ارسال درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی مبنی بر تخلف سایت

شرایط رفع تعلیق

شرایط فعالسازی و رفع تعلیق سرویس هاست رایگان که کاربر باید به مفاد آن عمل کند تا سرویس رایگان فعال شود :

 • دریافت بازدید از سایت کاربر و عدم راه اندازی سایت های آزمایشی
 • تعهد در عدم ارسال ایمیل گروهی و اسپم های تبلیغاتی
 • تنظیم دی ان اس دامنه به نحوه صحیح و عدم از کارافتادگی
 • حذف کامل سیستم های ارسال هرزنامه
 • حذف کامل اسکریپت های نال شده یا کرک شده مانند ویبولتن
 • در صورت استفاده از محتوای نقض قوانین کشور ایران باید سایت خود را ویرایش کنید
 • حذف کامل سایت های فیشینگ و تعهد در عدم راه اندازی مجدد
 • حذف کامل سایت های ارسال اس ام اس رایگان
 • حذف کامل سایت های پروکسی و نرم افزارهای گذر از تحریم و تعهد در عدم راه اندازی مجدد
 • حذف کامل اسکریپت های چت و بازی آنلاین و هرنوع اسکریپت اشغال کننده منابع سرور
 • حذف کامل منابع راپید لیچر و اسکریپت های اشغال کننده فضای هاست
 • بهینه سازی و تعمیر هر نوع اسکریپتی که باعث بالا رفتن لود سرور شود
 • حذف کامل برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند
 • تعلیق سرویس به دلیل ارسال درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی مبنی بر تخلف سایت تنها باید با مجوز آن نهاد به ما فعال شود

مهمترین اعلانات ما

Quote icon
می توانید از طریق فرم ارتباط با ما و یا از طریق گفتگوی زنده برای ما پیام بگذارید تا به سوالات شما پاسخ داده شود, ما به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی و رفع مشکلات شما در زمینه هاست نامحدود رایگان شما هستیم.
Avatar
Quote icon
در صورتی که مشاهده کردید وبسایتی خلاف قوانین سرویس هاست رایگان عمل کرده است می توانید آن سایت را به ما گزارش دهید. ما پس از بررسی و صحت این موضوع با اکانت های متخلف برخورد می کنیم.
Avatar
Quote icon
در صورتی که هاست شما بنابر دلایل نامعلوم از دسترس خارج شده است یا اکانت مورد نظر بسته شده است جهت رفع این موضوع با پشتیبانی در ارتباط باشید
Avatar

ورود به پنل مدیریت