درباره ما

معرفی و اهداف خدمات دامنه و هاست رایگان ما

ایران هاست وب, ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان و شعار ما بهترین هاست نامحدود رایگان برای تمام فارسی زبانان است. ما ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان و یکی از نمایندگان هاست رایگان در دنیا هستیم و این امکان را به شما می دهیم به تعداد نامحدود حساب میزبانی هاست با فضا و ترافیک نامحدود برای سایت خود بدون هیچ هزینه اضافی ایجاد کنید. ما میزبان سایت های PHP و MYSQL با استفاده از تکنلوژی هاست لینوکس می باشیم که می توانید به عنوان یک زیر دامنه منحصر به فرد رایگان اینجا ثبت نام کنید. می توانید به صورت رایگان از تمامی خدمات هاست رایگان ما به صورت نامحدود لذت ببرید, ما با پشتیبانی حرفه ای در داشتن یک وبسایت رایگان به شما کمک می کنیم.

ویژگی های ما

سرویس هاست رایگان ما با داشتن این خصوصیات شما را در این زمینه پشتیبانی و همراهی می کند.

  • هاست رایگان، و اختصاص یک زیردامنه کاملا رایگان
  • ارائه امکانات نامحدود در فضا و پهنای باند
  • کنترل پنل قدرتمند با ویژگی های با کیفیت
  • آموزش و پشتیبانی رایگان
  • سیستم سایت ساز و نصب اسکریپت اتوماتیک
  • امنیت و سرعت بالا و آپتایم مطلوب
  • تحویل سریع و مدیریت آسان

هدف هاست رایگان

مهمترین و اساسی ترین هدف در سرویس های رایگان بخصوص میزبانی وب رایگان, در دسترس قرار دادن و ارائه فضا و پهنای باند در نظر گرفته شده برای آن دسته از وبمسترها و کاربرانی است که در دنیای وب بخواهند بدون تحمیل هزینه های اضافی پروژه ها و مقالات شخصی خود را به اشتراک بگذارند و یا کمک به آن دسته از کاربرانی است که نمی توانند از مخارج سرور و سایر هزینه های اضافی بر آیند, خوشبختانه سرویس ما به عنوان هاست و دامنه رایگان به فکر این دسته از کاربران افتاده و بدون هیچ چشم داشتی و با ارائه هاست رایگان این فضا را برای شما فراهم نموده است. امیدواریم روز به روز شاهد ارتقا و سطح کیفی این خدمت رایگان برای شما باشیم.

مهمترین اعلانات ما

Quote icon
می توانید از طریق فرم ارتباط با ما و یا از طریق گفتگوی زنده برای ما پیام بگذارید تا به سوالات شما پاسخ داده شود, ما به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی و رفع مشکلات شما در زمینه هاست نامحدود رایگان شما هستیم.
Avatar
Quote icon
در صورتی که مشاهده کردید وبسایتی خلاف قوانین سرویس هاست رایگان عمل کرده است می توانید آن سایت را به ما گزارش دهید. ما پس از بررسی و صحت این موضوع با اکانت های متخلف برخورد می کنیم.
Avatar
Quote icon
در صورتی که هاست شما بنابر دلایل نامعلوم از دسترس خارج شده است یا اکانت مورد نظر بسته شده است جهت رفع این موضوع با پشتیبانی در ارتباط باشید
Avatar

ورود به پنل مدیریت